شرح اخبار و رویداد ها

پیگیری خدمات پس از فروش در پروژه مسکونی نیلوفر

16 مرداد 1398 ساعت - 17:02

سید جواد موسوی مدیر عامل شرکت ونک پارک با هدف پیگیری خدمات پس از فروش شرکت ضمن بازدید از پروژه مسکونی 180 واحدی نیلوفر نماینده تام الاختیار شرکت را برای پیگیری هر چه سریعتر خدمات بعد از فروش و حل مشکلات احتمالی معرفی کرد.
به گزارش پایگاه خبری بنیاد مستضعفان به نقل از روابط عمومی شرکت ونک پارک در این بازدید: سید جواد موسوی مدیر عامل شرکت ضمن گفت و گو با تنی چند از ساکنان واحد های مسکونی بر ضرورت ارائه خدمات بعد از فروش شرکت تاکید و مدیر عامل شرکت ونک پارک همچنین گفت : عمل به بخشی از تعهدات شرکت منوط به همکاری سایر سازمان ها از جمله شهرداری ، شرکت گاز منطقه ، مخابرات و سایر سازمان ها است و به همین دلیل بخشی از ارایه خدمات شرکت با تاخیری ناخواسته ایجاد شده که به جهت وظیفه مسوولیت پذیری از این بابت عذر خواهی می کنیم .
سید جواد موسوی در انتها یاد آور شد که فروش در شرکت ونک پارک آغاز تعهد جدید خدمات بعد از فروش تا زمان ارائه همه تعهدات و خدمات است و در این زمینه من و اعضای محترم هیات مدیره با تمام توان از حقوق مشتریان شرکت در سایر سازمان ها دفاع خواهیم کرد. گفتنی است در حاشیه این بازدید مدیر عامل شرکت ونک پارک با نمایندگان شهرک شهید بروجردی نیز دیدار و گفت و گو و در مورد صدور اسناد باقیمانده از سوی اعضا محترم شورای محله شهرک شید بروجردی منطقه رایزنی کرد.

پر بازدیدترین ها
مطالب برگزیده